Par mums

Autoserviss AC Customs ir dibināts 2016. gada jūlijā kā neliels uzņēmums, kas, uzsākot uzņēmējdarbību, nodarbojās ar nolietotu automašīnu izjaukšanu un ļoti pieredzējušu automašīnu apkopes darbiem.

Šeit tika savestas kārtībā tādas automašīnas, kuras citos servisos vairs nevēlējās apkopt vai remontēt, jo visbiežāk automašīnu detaļas bija pārāk nolietotas, skrūves atskrūvēšanas laikā nolūza un jāveltī īpaša pieeja, lai vispār savestu auto atkal kārtībā.

Laikam ritot uz priekšu pakalpojumu klāsts arvien pieaug, un servisā netiek atteikti nevieni auto apkopes un remonta pakalpojumi, ja vien tos iespējams paveikt uz vietas. Uzņēmumā nodrošina katram klientam individuālu pieeju un katrai situācijai izdevāgāko un veiksmīgāko risinājumu.

Svarīgākās rūpes ir, lai katrs klients pēc servisa apmeklējuma būtu tik apmierināts ar paveikto darbu un attieksmi pret viņu, ka savu auto vēlēsies aprūpēt atkārtoti šajā servisā, un nebūs nepieciešams meklēt palīdzību citur. Uzņēmumu vada un ikdienas darbu veic speciālists ar inženiertehnisko izglītību.

Ja meistaram pasam sirdī nav tuvs auto, tad rūpību no viņa nesagaidīsim. Pie mums arī mazi puikas macās skrūvēt un iepazīstas ar automašīnas dzinēju uzbūvi.