AC Customs

Dāzrza iela 20C, Sigula Tel: +371 29524359
Eļļas maiņa

Eļļas maiņa

Kāpēc automašīnas dzinēja eļļa jānomaina, un ko tā ietekmē?

Lasīt vairāk
Dzinēja remonts

Dzinēja remonts

Ko izvēlēties? Automašīnas dzinēja remontu vai nomaiņu?

Lasīt vairāk
Savirzes regulēšana

Savirzes regulēšana

Automašīna ir nestabila uz ceļa, auto pastāvīgi velk uz vienu pusi vai riepas nodilst nevienmērīgi?

Lasīt vairāk

Auto serviss, apkopes

Galvenais faktors, lai ekspluatētu transportlīdzekļus ir to regulāra apkope.

Dažreiz automašīnas apkope var būt nepieciešama brīdī, kad Jums nebūs iespēja nokļūt pie sava meistara vai arī ģiemens budžetā nav pieejamo līzekļu. Tāpēc ir lieliska ideja, iemācīties kaut ko darīt pašam un tādā veidā ietaupīt naudu un laiku. Iepazīstināsim ar dažām “dari pats” lietām, ko variet izdarīt paši. Ja nejūtaties pārliecināts par to,ka viss būs kārtībā vienmēr konsultējieties ar profesionāli ja ir kādas neskaidrības.

Aizdedzes sveču maiņa

Automašīnas aizdedzes sveces nomaiņa nav nekas sarežģīts. Atveriet automašīnas dzinēja pārsegu, aizdedzes svecēm jāatvieno svečvads vai individuālā indukcijas spole. Kad tas ir izdarīts, uzmanīgi izskrūvējiet veco aizdedzes sveci un nomainiet to pret jaunu. Visbeidzot, neizmirstiet jauno aizdedzes sveci pievienot atpakaļ pie svečvada vai uzstādīt individuālo indukcijas spoli.

Lasīt vairāk
Akumulatora nomaiņa

Var gadīties situācijas, kad saprotiet, ka ir pienācis laiks atvadīties no vecā automašīnas akumulatora un mainīt to uz jaunu. Kad tas brīdis ir pienācis, pirms darbu uzsākšanas jums būtu jāzina daži pamatprincipi drošai akumulatora baterijas nomaiņai. Pirmkārt jāizvēlas jūsu automobilim atbilstošs akumulators. Otrkārt atcerieties, ka atvienojot akumulatora spailes vienmēr pirmo atvienojiet negatīvo (‘-’) klemmi un pēc tam pozitīvo (‘+’). Pēc tam atbrīvojiet akumulatora stiprinājumu. Ievietojiet jauno akumulatoru bateriju un veiciet šos pašus darbus pretējā secībā. Atcerieties, ka akumulatoru baterijai vienmēr jābūt stingri nostiprinātai, lai triecienu gadījumā tā nevarētu izkustēties no vietas un izraisīt īssavienojumu.

Riepu nomaiņa

Braucot ar automašīnu mums viena no dārgākajām apkopēm ir saistīta ar riepu maiņu. Ir vērts padomāt vai katru reizi uz sezonu veikt riepu nomaiņu uz diskiem vai tomēr labāk sagādāt otru disku komplektu un tuvojoties riepu maiņas sezonai to paveikt pašam nestāvot garās rindās vai mēģinot izbrīvēt laiku savā saspringtajā dienas ritējumā.
Otru rpiepu komplektu ir iespējams sagatavot jebkurā Jums ērtā laikā, kā arī ietaupīt uz riepu iegādi sezonas beigās. Lietojot divus riepu komplektus, katru savai sezonai, atcerieties, ka pēc maiņas riepas ir nepieciešams nobalansēt un atzīmēt, lai nākamajā sezonā riepas varētu samainīt vietām.
Der atcerēties to, ka riepas ir nepieciešams mainīt vietām (priekšējās uz aizmuguri un otrādi),lai tām nodilums būtu vienmērīgs. Riepu maiņas procesu uz asīm vajadzētu veikt ik pēc 5000-7000 km.

Servisa garantija

Mēs uzņemamies atbildību par katru paveikto darbu
  • Palīdzēsim ar bojāto rezerves daļu maiņu garantijas ietvaros
  • Rezerves daļu nomaiņu veiksim par samazinātu maksu
  • Meistara pieļautās kļūdas labosim bez maksas

Rezerves daļas

Piemeklēsim jūsu auto labākās rezerves daļas par labāko cenu

Auto rezerves daļu tirgū ir pieejams ļoti plašs rezerves daļu klāsts. Lielajam rezerves daļu klāstam ir pieejami neskaitāmi ražotāji, kas savā starpā konkurē ar izgatavoto rezerves daļu kvalitāti un, protams, arī cenu. Garantējam no savas puses piemeklēt optimālāko variantu katram klientam individuāli.