Dārza iela 20c, Sigulda

PAR MUMS

Autoserviss AC Customs ir dibināts 2016. gada jūlijā kā neliels uzņēmums, kas, uzsākot uzņēmējdarbību, nodarbojās ar automašīnu apkopes un servisa darbiem. Pie mums tiek apkalpotasa arī tādas automašīnas, kuras citos servisos vairs nevēlas apkopt vai remontēt, jo visbiežāk automašīnu detaļas ir pārāk nolietotas, skrūvju atskrūvēšana prasa lielāku piepūli un bieži tam jāvelta īpaša pieeja, lai vispār savestu auto atkal kārtībā. Pakalpojumu klāsts arvien pieaug, un serviss netiek atteikts nevienam auto mīļotājam, un auto apkope vai remonta pakalpojumi, ja vien tos vēliesieties tiks paveikt . Uzņēmumā nodrošina katram klientam individuālu pieeju un katrai situācijai izdevāgāko un veiksmīgāko risinājumu. Svarīgākās rūpes ir, lai katrs klients pēc servisa apmeklējuma būtu tik apmierināts ar paveikto darbu un attieksmi pret viņu, ka savu auto vēlēsies aprūpēt atkārtoti šajā servisā, un nebūs nepieciešams meklēt palīdzību citur. Uzņēmumu vada un ikdienas darbu veic speciālists ar inženiertehnisko izglītību.

Ja meistaram pasam sirdī nav tuvs auto, tad rūpību no viņa nesagaidīsim. Pie mums arī mazi puikas macās skrūvēt un iepazīstas ar automašīnu uzbūvi.

Kompānijas biznesa stratēģija balstās uz apmierinātiem klientiem, kuri vēlas dalīties savās emocijās un pieredzē ar sev tuviem un pazīstamiem cilvēkiem, lai veicinātu cilvēku savstarpējo apmierinātību un labsajūtu.

Servisa garantija

Mēs uzņemamies atbildību par katru paveikto darbu
  • Palīdzēsim ar bojāto rezerves daļu maiņu garantijas ietvaros
  • Rezerves daļu nomaiņu veiksim par samazinātu maksu
  • Meistara pieļautās kļūdas labosim bez maksas
Lasīt vairāk

Andris Celms

Vairāk kā 10 gadu pieredze auto nozarē apčubinot personīgos un citus spēkratus. Mīļākais auto – otrās paaudzes Audi A8 Typ 4E. Vadības un klientu apkalpošanas pieredze gūta dažādās nozarēs. Īpaši interesē vācu auto industrijas lepnums – AUDI.

Kāpēc izvēlēties mūs?